KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417307
nr 1541 7307
Oidentifierad Konstnär, Munk. Signerad. Olja på duk, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:22:00
150 kr