KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417307

nr 1541 7307

Oidentifierad Konstnär, Munk. Signerad. Olja på duk, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:22:00